České Budějovice

387 011 911

Kontakt

Křižíkova 734/1
České Budějovice, 370 01

Tel.: 387 011 911

Otevírací doba

Maloobchod Velkoobchod
Pondělí 7:00-18:00 7:00-15:30
Úterý 7:00-18:00 7:00-15:30
Středa 7:00-18:00 7:00-15:30
Čtvrtek 7:00-18:00 7:00-15:30
Pátek 7:00-18:00 7:00-15:30
Sobota 7:00-12:00 zavřeno
Neděle zavřeno zavřeno

Mapa

Fotogalerie
jak to u nás vypada

Náš Team
poznejte nás více

Jednatel

Ing. Kaska František
jednatel

Mob.: 608 569 501

kaska@aspera.cz

Vedení společnosti

Kaska Filip
prokurista

Mob.: 775 569 525

fkaska@aspera.cz

Ing. Pašek Jan
ekonomický ředitel

Mob.: 607 088 633

Tel.: 387 011 919

pasek@aspera.cz

Obchodní oddělení

Ing. Mráz Petr
obchodní zástupce, technik

Mob.: 608 569 506

Tel.: 387 011 936

mraz@aspera.cz

Blüml Zdeněk
obchodní zástupce, technik

Mob.: 608 569 508

Tel.: 387 011 922

bluml@aspera.cz

Štěch Roman
obchodní zástupce, nákup kabelů

Mob.: 608 569 503

Tel.: 387 011 934

stech@aspera.cz

Ing. Mrázik Miroslav
obchodní zástupce, technik

Mob.: 727 867 614

Tel.: 387 011 939

mrazik@aspera.cz

Dychtl Tomáš
obchodní zástupce, technik

Mob.: 727 828 877

Tel.: 387 011 933

dychtl@aspera.cz

Bicek Jiří
obchodní zástupce, technik

Mob.: 702 284 513

Tel.: 387 011 956

bicek@aspera.cz

Petrou Jan
obchodní zástupce, technik

Mob.: 725 092 045

Tel.: 387 011 935

petrou@aspera.cz

Hodina Pavel
obchodní zástupce, technik

Mob.: 774 569 519

Tel.: 387 011 932

pavel.hodina@aspera.cz

Nabídkové oddělení

Ing. Hlásek Milan
cenové nabídky a zakázky

Mob.: 725 325 963

Tel.: 387 011 937

Milan.Hlasek@aspera.cz

Sklad

Jirák Petr
Vedoucí skladu

Mob.: 725 325 966

Tel.: 387 011 977

jirak@aspera.cz

Veronika Semerádová
reklamace

Tel.: 387 011 966

reklamacecb@aspera.cz

Fakturace

Vyskočilová Marcela
fakturantka

Tel.: 387 011 913

vyskocilova@aspera.cz

Rybáková Michaela
fakturantka

Tel.: 387 011 928

rybakova@aspera.cz

Nákupní oddělení

Bc. Kokeš Vojtěch
vedoucí nákupního oddělení

Mob.: 606 085 394

Tel.: 387 011 954

kokes@aspera.cz

Janouch Miroslav
referent nákupu

Mob.: 608 569 517

Tel.: 387 011 952

janouch@aspera.cz

Sova Petr
referent nákupu

Mob.: 724 394 931

Tel.: 387 011 955

sova@aspera.cz

Přibáň Vladimír
správce databáze skladových položek

Tel.: 387 011 951

priban@aspera.cz

Trněný Tomáš
referent nákupu

Mob.: 608 569 511

Tel.: 387 011 953

trneny@aspera.cz

Maloobchod

Kučerová Martina
vedoucí prodejny (maloobchod)

Tel.: 387 011 916

kucerova@aspera.cz

Pavel Milan
maloobchod

Tel.: 387 011 916

Milan.Pavel@aspera.cz

Nýdlová Marie
maloobchod

Tel.: 387 011 916

nydlova@aspera.cz

Jaroš Michael
maloobchod

Tel.: 387 011 916

Účetní oddělení

Hálová Václava
hlavní účetní

Mob.: 725 723 597

Tel.: 387 011 915

halova@aspera.cz

IT oddělení

Bc. Jirků Radek
pracovník IT

Mob.: 727 809 416

Tel.: 387 011 945

jirku@aspera.cz

Odebírejte náš katalog sortimentu
Získávejte naše novinky přímo na Váš e-mail
2016 © Aspera.cz - Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno společností QOP Computers
nahoru