Topné systémy

termostaty, ventilátory, ohřívače

Tato oblast sortimentu společnosti ASPERA je dělena do následujících segmentů:

 • topné rohože a kabely
 • termostaty
 • topná tělesa
 • ventilátory
 • ohřívače

Topné rohože a kabely

Do tohoto segmentu zahrnujeme topné rohože a kabely, používané pro vyhřívání vnitřních (podlahy koupelen, saun, obytných pokoj) či venkovních ploch (nákladní rampy, schodiště, nájezdové rampy pro invalidní vozíky apod.). Nosným sortimentem jsou v tomto segmentu výrobky evropské značky DEVI. Zajímavé jsou zejména venkovní instalace topných systémů tohoto výrobce. Nízké teploty v kombinaci se sněhem a náledím totiž způsobují v zimním období nemalé potíže a nebezpečí úrazu Pro jejich eliminaci je nutné odstraňovat sníh z chodníků, venkovních schodů, vstupů, vozovek nebo parkovacích ploch. Voda též může zatékat do staveb a způsobit skryté či viditelné vady. Opravy těchto škod jsou velmi pak velmi nákladné. Podstata funkce ochranných systémů spočívá v prevenci. To znamená, že problémy nejsou řešeny v okamžiku kalamitní situace, nýbrž v jejich zárodku.

Ochranné topné systémy DEVI lze instalovat prakticky do všech typů povrchů a vytvořit tak bezpečné prostředí pro chůzi nebo pohyb dopravních prostředků. Topné kabely deviflex™ je možno umístit pod asfaltovou vrstvu, venkovní dlažbu, nebo mohou být zality přímo v betonu. Chráněné venkovní plochy pak zůstávají po celé zimní období bez ledu a sněhu. Není potřeba solení nebo odhazování sněhu. Provoz je spolehlivý po mnoho let, aniž by byla zapotřebí jakákoliv údržba.

Součástí nabídky jsou v poslední době čím dál oblíbenější samoregulační topné kabely, které nacházejí uplatnění nejen při vyhřívání podlah a venkovních ploch ale též například při ochraně nejrůznějších potrubních systémů před zámrazem.

Termostaty

Společnost ASPERA samozřejmě dodává širokou paletu termostatů pro ovládání topných či jiných systémů, termostatů v kombinacích nejrůznějších vstupních či výstupních signálů (časové vstupy, logické či analogové vstupy a výstupy.

V rámci kompletní nabídky systémů DEVI jsou dodávány ústředny pro řízení protizámrazových topných systémů DEVI.

Topná tělesa

Do tohoto segmentu zahrnujeme:

 • přímotopné konvektory (přímotopy)
 • klasické infrazářiče
 • akumulační kamna

Samozřejmou součástí komplexní nabídky naší firmy je široká nabídka termostatů a programovatelných řídících jednotek pro řízení soustav elektrického vytápění. Nabídka těchto komponent a systémů je velice široká a proto není možno ji na tomto místě detailně popisovat. Nosnými značkami v tomto sortimentu jsou především AEG a Fenix. Pro bližší informace o tomto segmentu našeho sortimentu kontaktujte prosím:

Topné systémy - topná tělesa - AEG
Jméno
Roman Štěch
Telefon:
387 011 934
Mobilní telefon:
608 569 503
E-Mail:

 

Topné systémy - topná tělesa - Fenix
Jméno
Miroslav Janouch
Telefon:
387 011 919
Mobilní telefon:
608 569 517
E-Mail:

 

Ventilátory

Do tohoto segmentu námi nabízeného sortimentu zahrnujeme:

 • axiální a radiální ventilátory pro nejrůznější použití
 • osoušeče rukou
 • nástěnné osoušeče vlasů (fény)
 • vysoušeče

Informace o tomto segmentu podá:

Ventilátory
Jméno
Zdeněk Blüml
Telefon:
387 011 922
Mobilní telefon:
608 569 508
E-Mail:

 

Ohřívače

hlavní položky tohoto zbožového segmentu tvoří:

 • elektrické bojlery
 • průtokové ohřívače

Informace o tomto segmentu podá:

Ohřívače
Jméno
Roman Štěch
Telefon:
387 011 934
Mobilní telefon:
608 569 503
E-Mail:
 
Odebírejte náš katalog sortimentu
Získávejte naše novinky přímo na Váš e-mail
2016 © Aspera.cz - Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno společností QOP Computers
nahoru