Potřebujete poradit? Email kasper@aspera.cz

Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu zdarma!

O společnosti Aspera, s.r.o.

Společnost ASPERA, spol. s r.o. je největší obchodní organizací s elektroinstalačním materiálem v jihočeském regionu. V současnosti máme již 17 poboček v regionech po celé ČR. Více než 200 stálých zaměstnanců se stará o spokojenost našich zákazníků. Za více než 25 let existence jsme si i přes řadu překážek a problémů vybudovali pevné postavení na českém trhu.

Prohlédněte si video k Výroči 25 let společnosti

Jsme profesionálové v oblasti elektroinstalačního materiálu

Široká síť poboček

Sídlo společnosti a centrální sklady naší společnosti najdete v nově vybudovaném areálu v Českých Budějovicích. Za pomoci sítě 17ti poboček v Brně, Benešově, Frýdku-Místku, Hradci Králové, Jihlavě, Kladně, Liberci, Mladé Boleslavi, Mostu, Ostravě, Pelhřimově, Písku, Praze, Strakonicích, Táboře, Ústí nad Labem a centrální pobočky v Českých Budějovicích jsme blíže všem našim zákazníkům po celé České republice.Díky on-line propojení poboček a centrály jsme schopni ve velmi krátkých lhůtách dodat zákazníkům veškeré potřebné zboží z širokého sortimentu výrobků, čítajícího na 20 tisíc položek skladem a dalších 50 tisíc k rychlému objednání.

Kvalitní služby

Jsme moderní, dynamicky se rozvíjející obchodní firmou, jejíž vrcholové vedení si plně uvědomuje, že obchodní úspěchy jsou v dlouhodobém měřítku podmíněny kvalitou produktů a ucelenou nabídkou souvisejících služeb. Proto je pro nás samozřejmostí technická pomoc zákazníkům při nákupu, projekci, instalaci a servisu. Ke kvalitě našich služeb přispívá pravidelné zavádění novinek a inovací i bleskové dodávky náhradních servisních dílů.

Široký sortiment

V oblasti elektromateriálu se naše společnost specializuje především na rozvaděče a konektorové prvky používané při instalaci telekomunikačních sítí. Jsme schopni nabídnout také veškerý sortiment strukturovaných kabelážních systémů pro přenos dat (strukturované kabelažní systémy) včetně 19" datových rozvaděčů, patch panelů, datových zásuvek, aktivních prvků datových sítí apod. a to jak v kategorii Cat5E tak již v kategorii Cat6. Dokážeme dodat i jakýkoliv kabelážní a konektorovací materiál pro výstavbu optických sítí.

Profesionální pracovníci

Naši zaměstnanci jsou připraveni vyřídit objednávku jakékoliv objemu či charakteru pro všechny naše zákazníky od velkých elektroinstalačních firem až samostatné elektromontéry či stavebníky. Nezapomínáme ani domácnosti a maloobchodní prodej. Velice si vážíme dlouhodobé spolupráce se všemi odběrateli bez ohledu na jejich velikost či objem objednávek. Stejně kvalitní podpory se dostane jak malým, tak velkým zákazníkům.

Ing. Kaska František

jednatel

Kontakt na vedení společnosti

Kaska Filip

jednatel

Ing. Mráz Petr

Vedoucí obchodního oddělení

vytvořit účet

Využijte naplno výhod nákupu na našem e-shopu - vytvořte si účet!

Budete mít přehled o svých objednávkách, okamžitý přístup k podpoře a mnoho dalšího...